Корпус металл ЩРн-72 (540х600х120мм) IP31 IEK

52 045,56 ₸
- Бар
- Коды:MKM14-N-72-31-Z
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік жабдықты пайдалана отырып, электр тарату панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Бірнеше түстер мен бояу опциялары.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Қатарлар саны | 3 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 72 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Биіктігі | 540.0 мм |
| Ені | 600.0 мм |
| Тереңдігі | 120.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Корпусқа максималды статикалық жүктеме | 31.8 кг |
| Салмақ | 10.60 кг |
| Пайдалану температурасы | -60...40 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Статикалық жүктеме | 120.0 Н |
| Металдың қалыңдығы | 0,8 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Жинақтау
- Металл корпус - 1 дана.
- "Жерге қосу" белгісі - 2 дана.
- "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 2 дана.
- Таңбалау кестесі (12 модуль) - 6 дана.
- Жабдықтар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Модульдер саны | 72 |
- Бағасы: 52 045,56 ₸

