Корпус металл ШМП-3-0 (650х500х220мм) У2 IP54 IEK

57 525,30 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-03-54
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алмалы-салмалы монтаждық панелі бар дәнекерленген металл корпус.
Корпустың есігі құлыппен бекітіледі.
Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
IP54 қорғаныс дәрежесі бар корпустардың есігінде екі компонентті тығыздағыштан жасалған тығыздағыш және шаң өткізбейтін құлып бар.
Артықшылықтары
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Құлыптың бірыңғай құпиясы.
- Қосымша керек-жарақтар жиынтығы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Бояудың бірнеше түстері.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток | 630 А |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Салмақ | 13,9 келі |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Енгізулер саны | 13 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 ° |
| Металдың қалыңдығы | 1 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Қосымша сипаттамалары | |
|---|---|
| Шкафтың түсі | Қою сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 13.9 кг |
| Ені | 500 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 650 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Өндіруші | IEK |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
- Бағасы: 57 525,30 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Корпус металлический - 1 шт. Монтажная панель - 1 шт. Метизы для установки. Провод заземления - 1 шт. Зацеп - 4 шт. Сальник (для ЩМП -1, -2) - 11 шт. Сальник (для ЩМП-3) - 13 шт. Знак "Осторожно! Электрическое напряжение" - 1 шт. Знак "Заземление" - 2 шт. Инструкция по монтажу - 1 экз. Паспорт - 1 экз.


