Ұштығы НШВИ 6.0-12 қара (100шт/қаптама) IEK

1 941,66 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UGN10-006-06-12
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сымдарды тоқтатуға және оларды әртүрлі электр жабдықтарының контактілі қысқыштарына қосуға арналған (терминал блоктары, автоматты ажыратқыштар, жиынтық қысқыштар, розеткалар және т.б.). Кеңестердің бұл түрі көп сымды икемді сымдарды тоқтатуға арналған. Көп сымды сымның аршылған ұшы қуыс шеткі түтіктің ішіне кіргізіледі, содан кейін арнайы құралдың көмегімен түтікпен бірге қысылып, көп сымды өзектің шоғырын мықтап бекітетін бір құрылымды құрайды.
- Электрлік байланыстың сенімділігі.
- Электр қосылымының қауіпсіздігі.
- Ұштықтар-гильзалар қалайыланған мыстан жасалған, қалайылау бұйымды коррозиядан сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
- Бір қима үшін төлкенің ұзындығы бойынша ұштардың бірнеше нұсқалары.
Техникалық сипаттамалар
| Конструктивтік орындау | Стандартты (-лар) |
| Номин көлденең қимасы | 6,0 мм2 |
| Гильзаның немесе муфтаның ұзындығы | 20,5 мм |
| Оқшауланған | Иә |
| Оқшаулағыш материал | ПВХ (ПВХ) |
| Түсі | Қара |
| Материал | Мыс |
| Беттің қорғаныш жабыны | Қалайыланған |
| Сәйкестендіру жалаушасымен | Жоқ |
| Таспалы экран | Жоқ |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Пайдалану температурасы | -40...80 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 15 | 360 |
| Өлшем бірліктері | қаптама | қаптама | қаптама |
| Қаптама түрі | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | ПОЛИПРОПИЛЕН | ТЫҒЫЗДЫҒЫ ЖОҒАРЫ ПОЛИЭТИЛЕН (HDPE) | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056039245 | 4606056039252 | 4606056039269 |
| Брутто салмағы, кг | 0.04 | 0.604 | 14.5 |
| Көлемі, м^3 | 0.000118 | 0.001006 | 0.042541 |
| Ұзындығы, см | 10 | 17.5 | 31.5 |
| Ені, см | 14 | 11.5 | 37 |
| Биіктігі, см | 1.5 | 5 | 36.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 12 мм |
| Өнім материалы | Қалайыланған мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қара |
| ұштықтың түрі | Гильза |
| жалғағыштың түрі | Әке |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Құрылыс | Тікелей |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды кернеу | 400 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосылатын сымдардың қимасы (шаршы мм) | 6 мм |
- Бағасы: 1 941,66 ₸/қаптама


