Ұш-гильза Е1012 1мм2 (қою қызыл, 20шт) IEK

268 ₸/қаптама
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UGN10-4-001-03-12
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сымдарды тоқтатуға және оларды әртүрлі электр жабдықтарының контактілі қысқыштарына қосуға арналған (терминал блоктары, автоматты ажыратқыштар, жиынтық қысқыштар, розеткалар және т.б.). Кеңестердің бұл түрі көп сымды икемді сымдарды тоқтатуға арналған. Көп сымды сымның аршылған ұшы қуыс шеткі түтіктің ішіне кіргізіледі, содан кейін арнайы құралдың көмегімен түтікпен бірге қысылып, көп сымды өзектің шоғырын мықтап бекітетін бір құрылымды құрайды.
Электрлік байланыстың сенімділігі. Электр қосылымының қауіпсіздігі. Ұштықтар-гильзалар қалайыланған мыстан жасалған, қалайылау бұйымды коррозиядан сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Бір қима үшін төлкенің ұзындығы бойынша ұштардың бірнеше нұсқалары.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Қаптамадағы саны | 20 д. (дана) |
| Құрылыс | Тікелей |
| Өнім материалы | Мыс |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Бір реттік қосылыс | Иә |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1 шаршы мм |
| Орнату әдісі | тексеру |
| ұштықтың түрі | Гильза |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды кернеу | 400 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны (дана) | 20 |
| Қосылатын сымдардың қимасы (шаршы мм) | 1 мм |
- Бағасы: 268 ₸/қаптама

