Контактор NXC-12 12A 230В/АС3 1НО+1НЗ CHINT

4 576,32 ₸
- Бар
- Коды:836712
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы өнеркәсіптік қолданыстағы айнымалы ток контакторлары асинхронды электр қозғалтқыштарын іске қосуға, тоқтатуға және кері айналдыруға, жарықтандыру тізбектерін, жылыту тізбектерін және әртүрлі төмен индуктивті жүктемелерді қашықтан басқаруға арналған.
Контакторлардың қолдану аясы желдеткіштерді, сорғыларды, жылу перделерін, пештерді, кран арқалықтарын, станоктарды, жарықтандыруды, автоматты резервтік енгізу жүйелерінде (РАҚ) басқару болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 12 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 5.5 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -35 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Байланыстар түрі | 4NO+1NC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Биіктігі | 75 мм |
| Ені | 46 мм |
- Бағасы: 4 576,32 ₸



