Контактор NXC-630 630A AC/DC 220В-240В/AC3 2НО+2НЗ 50Гц CHINT*

329 000 ₸
- Бар
- Коды:836563
NXC айнымалы ток контакторлары заманауи сыртқы түрімен және ықшам құрылымымен ерекшеленеді.
Олар айнымалы ток қозғалтқыштарын жиі іске қосу және басқару, сондай-ақ тізбектерді қашықтан қосу және өшіру үшін қолданылады. Электромагниттік стартерлерді жасау үшін оларды жылу релелерімен біріктіруге болады.
NXС жобалау және пайдалану кезінде маневр жасау үшін көбірек орын қалдырады
2 есе ықшамды
өлшеміне байланысты, NXC 630 және ені 165 мм, NC2 үшін 312 мм-ге қарсы
12 миллион цикл
контактілердің механикалық тозуға төзімділігі, ең қуаттыларында 6 млн
70...120% Ue
ажыратусыз катушканың жұмыс кернеуінің диапазоны
−35...+70 ˚C
сипаттамаларын нашарлатпай пайдалану температурасы
Сипаттамалары
| Байланыстар | |
| Шартты жылу тогы Ith | 700 А |
| Оқшаулау кернеуі Ui | 1 000 Жылы |
| Импульстік кернеуге төзімді Uimp | 12 шаршы метр |
| Қосу қабілеті | 10×Ie (AC-3) немесе 12×Ie (AC-4) |
| Ажырату қабілеті | 8×Ie (AC-3) немесе 10×Ie (AC-4) |
| АС-3 кезінде қосудың рұқсат етілген жиілігі | сағатына 80 цикл |
| АС-3 кезінде коммутациялық тозуға төзімділік | 800 000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 6 000 000 цикл |
| Ұсынылатын сақтандырғыш | gG 950 А |
| Терминалдар | |
| Мыс кабель қимасы | 50-240 мм2 |
| Бұранданың өлшемі | M10 |
| Қатайту сәті | 14 Нм |
| Орам | |
| Іске қосылған кезде тұтынылатын қуат | 800 ДА |
| Ұстап тұру кезінде тұтынылатын қуат | 11 ДА |
| Іске қосу кернеуі | 0,75-1,2Us |
| Босату кернеуі | 0,1-0,7Us |
| Пайдалану шарттары | |
| Корпустың алдыңғы бөлігінің қорғаныс дәрежесі | IP00 |
| Жұмыс температурасы | -35-тен +70°С-қа дейін |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м артық емес |
| Рұқсат етілген ылғалдылық | 70°С температурада 50% |
| Монтаждау бетінің еңісі | 5° артық емес |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Орналастыру санаты | III |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 630 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 335 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -35 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 284 мм |
| Биіктігі | 248 мм |
| Ені | 165 мм |
- Бағасы: 329 000 ₸

