Аралық реле РЭК77/3(LY3) 10А 220В АС IEK

2 262,96 ₸
- Бар
- Коды:RRP10-3-10-220A
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РЭК77 және РЭК78 модульдік сериялы аралық релелер атқарушы элементтердің электр тізбектерін коммутациялық контактілерімен коммутациялау арқылы басқару командаларын беруге арналған.
Реле 35 мм монтаждық DIN рельсіне орнатылған PPM77 және PPM78 розеткалық модульдік қосқыштарға қосылған.
Коннекторларда коммутациялық контактілер мен катушкалардың терминалдық қысқыштары бар.
Реледе құрамында күмісі бар контактілер қолданылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аралық РП-21 релесімен салыстырғанда контактілердің номиналды тогының жоғары мәні 10А дейінгі тізбектерде РЭК сериялы релелерді пайдалануға мүмкіндік береді.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- РЭК сериялы релелердің кішірейтілген габариттері бұйымдарды монтаждау жазықтықтарында неғұрлым ұтымды орналастыруға мүмкіндік береді.
- Құрамында күмісі бар контактілерді пайдалану олардың беріктігін арттырады.
- Реле DIN рельсіне бекітуге және бұрандалармен бекітуге арналған модульдік розетка қосқыштарымен жабдықталуы мүмкін.
Техникалық сипаттамалар
| Қосылу түрі | Тегіс ажыратылатын қосылыс |
| Басқару кернеуінің түрі | Айнымалы (AC) |
| Басқару немесе ауыстырып қосу түрі | Моностабильді |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 3 |
| Контактілерді ауыстыру түрі | Басқалар |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 220 Жылы |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номиналы тұрақты токтан кейінгі АҚШ-ты басқарады | - Жылы |
| Номиналды құл кернеу айнымалы ток контактілері | 230 Жылы |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі | 24 Жылы |
| Контактілердің номиналды тогы | 10 А |
| Айнымалы ток 230 В кезінде катушка тұтынатын ток | 15.0 мА |
| Айнымалы ток 24 В кезінде катушка тұтынатын ток | 190.0 мА |
| AC 12 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток | 170.0 мА |
| Тұрақты ток 24 В кезінде катушка тұтынатын ток | 80.0 мА |
| Тұрақты ток 12 В кезінде катушка тұтынатын ток | 130.0 мА |
| Айнымалы ток 12В кезінде басқару катушкасының қуаты | 2.0 ДА |
| Айнымалы ток 24 В кезінде басқару катушкасының қуаты | 4.6 ДА |
| Айнымалы ток 230 В кезінде басқару катушкасының қуаты | 3.5 ДА |
| Тұрақты ток 12В кезінде басқару катушкасының қуаты | 1.6 Вт |
| Тұрақты ток 24В кезінде басқару катушкасының қуаты | 1.9 Вт |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 3 |
| Оқшаулау кедергісі | ≥ 100 ХКҚҰ |
| Электр тозуға төзімділік | ≥ 10^5 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | ≥ 10^7 цикл |
| Пайдалану температурасы | -45...+40 °C |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Ені | 31.0 мм |
| Биіктігі | 42 мм |
| Тереңдігі | 27 мм |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Полюстік | Белгілі бір полюстік |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 3 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 3 |
| Аудармалы контактілермен | Жоқ |
| Розеткамен бірге жиынтықта | Жоқ |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик, Шыны |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -45 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
- Бағасы: 2 262,96 ₸

