РЭК77/3(LY3) IEK үшін РРМ77/3(PTF11A) розеткалық қосқыш

1 128 ₸
- Бар
- Коды:RRP10D-RRM-3
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РЭК77 және РЭК78 модульдік сериялы аралық релелер атқарушы элементтердің электр тізбектерін коммутациялық контактілерімен коммутациялау арқылы басқару командаларын беруге арналған.
Реле 35 мм монтаждық DIN рельсіне орнатылған PPM77 және PPM78 розеткалық модульдік қосқыштарға қосылған.
Коннекторларда коммутациялық контактілер мен катушкалардың терминалдық қысқыштары бар.
Реледе құрамында күмісі бар контактілер қолданылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аралық РП-21 релесімен салыстырғанда контактілердің номиналды тогының жоғары мәні 10А дейінгі тізбектерде РЭК сериялы релелерді пайдалануға мүмкіндік береді.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- РЭК сериялы релелердің кішірейтілген габариттері бұйымдарды монтаждау жазықтықтарында неғұрлым ұтымды орналастыруға мүмкіндік береді.
- Құрамында күмісі бар контактілерді пайдалану олардың беріктігін арттырады.
- Реле DIN рельсіне бекітуге және бұрандалармен бекітуге арналған модульдік розетка қосқыштарымен жабдықталуы мүмкін.
Техникалық сипаттамалар
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Кеңейтімдер болуы мүмкін | Жоқ |
| Түйреуіш - қадалар саны | 11 |
| Ені | 36.5 мм |
| Биіктігі | 78.5 мм |
| Тереңдігі | 30.0 мм |
| Модульдік орындау | Иә |
| Токтың өзгеруінің номиналды кернеуі | 230 Жылы |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | 24 Жылы |
| Номиналды ток | 10 А |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 10^7 цикл |
| Электр тозуға төзімділік | 10^5 цикл |
| Климаттық орындалуы | У2.1 |
| Өткізгіш қимасы | 0,75...2,5 мм2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Пайдалану температурасы | -45...+40 °C |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -45 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Биіктігі | 79 мм |
| Ені | 37 мм |
- Бағасы: 1 128 ₸

