5А 24В DC IEK индикациясы бар РЭК78/3(MY3) аралық реле

1 449 ₸
- Бар
- Коды:RRP20-3-05-024D-LED
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
РЭК77 және РЭК78 модульдік сериялы аралық релелер атқарушы элементтердің электр тізбектерін коммутациялық контактілерімен коммутациялау арқылы басқару командаларын беруге арналған.
Реле 35 мм монтаждық DIN рельсіне орнатылған PPM77 және PPM78 розеткалық модульдік қосқыштарға қосылған.
Коннекторларда коммутациялық контактілер мен катушкалардың терминалдық қысқыштары бар.
Реледе құрамында күмісі бар контактілер қолданылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аралық РП-21 релесімен салыстырғанда контактілердің номиналды тогының жоғары мәні 10А дейінгі тізбектерде РЭК сериялы релелерді пайдалануға мүмкіндік береді.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- РЭК сериялы релелердің кішірейтілген габариттері бұйымдарды монтаждау жазықтықтарында неғұрлым ұтымды орналастыруға мүмкіндік береді.
- Құрамында күмісі бар контактілерді пайдалану олардың беріктігін арттырады.
- Реле DIN рельсіне бекітуге және бұрандалармен бекітуге арналған модульдік розетка қосқыштарымен жабдықталуы мүмкін.
Техникалық сипаттамалар
| Ауыстырылатын контактілер саны | 3 |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | - Жылы |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номиналы тұрақты токтан кейінгі АҚШ-ты басқарады | 24 Жылы |
| Номиналды құл кернеу айнымалы ток контактілері | 230 Жылы |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі | 24 Жылы |
| Контактілердің номиналды тогы | 5 А |
| Айнымалы ток 230 В кезінде катушка тұтынатын ток | 7.5 мА |
| Айнымалы ток 24 В кезінде катушка тұтынатын ток | 65.0 мА |
| AC 12 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток | 115.0 мА |
| Тұрақты ток 24 В кезінде катушка тұтынатын ток | 40.0 мА |
| Тұрақты ток 12 В кезінде катушка тұтынатын ток | 75.0 мА |
| Айнымалы ток 12В кезінде басқару катушкасының қуаты | 1.4 ДА |
| Айнымалы ток 24 В кезінде басқару катушкасының қуаты | 1.6 ДА |
| Айнымалы ток 230 В кезінде басқару катушкасының қуаты | 1.7 ДА |
| Тұрақты ток 12В кезінде басқару катушкасының қуаты | 0.9 Вт |
| Тұрақты ток 24В кезінде басқару катушкасының қуаты | 1.0 Вт |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 3 |
| Оқшаулау кедергісі | ≥ 100 ХКҚҰ |
| Электр тозуға төзімділік | ≥ 10^5 цикл |
| Жүннің тозуға төзімділігі | ≥ 10^7 цикл |
| Пайдалану температурасы | -45...+40 °C |
| Ені | 20.5 мм |
| Биіктігі | 42 мм |
| Тереңдігі | 27 мм |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 3 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 3 |
| Аудармалы контактілермен | Жоқ |
| Розеткамен бірге жиынтықта | Жоқ |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Иә |
ҚОСЫЛУ СХЕМАСЫ


ГАБАРИТТІК СЫЗБА

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 3 д. (дана) |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Байланыс топтарының саны | 3 |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 5 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 24 В |
| Негізгі | |
| Басқарушы токтың типі | Тұрақты ток (тұрақты) |
- Бағасы: 1 449 ₸

