РЭК78/3(MY3) модульдік IEK үшін РРМ78/3 (PYF11A) (CZY11A) қосқышы

527 ₸
- Бар
- Коды:RRP20D-RRM-3
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
РЭК77 және РЭК78 модульдік сериялы аралық релелер атқарушы элементтердің электр тізбектерін коммутациялық контактілерімен коммутациялау арқылы басқару командаларын беруге арналған.
Реле 35 мм монтаждық DIN рельсіне орнатылған PPM77 және PPM78 розеткалық модульдік қосқыштарға қосылған.
Коннекторларда коммутациялық контактілер мен катушкалардың терминалдық қысқыштары бар.
Реледе құрамында күмісі бар контактілер қолданылады.
Артықшылықтары
- Аралық РП-21 релесімен салыстырғанда контактілердің номиналды тогының жоғары мәні 10А дейінгі тізбектерде РЭК сериялы релелерді пайдалануға мүмкіндік береді.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны.
- РЭК сериялы релелердің кішірейтілген габариттері бұйымдарды монтаждау жазықтықтарында неғұрлым ұтымды орналастыруға мүмкіндік береді.
- Құрамында күмісі бар контактілерді пайдалану олардың беріктігін арттырады.
- Реле DIN рельсіне бекітуге және бұрандалармен бекітуге арналған модульдік розетка қосқыштарымен жабдықталуы мүмкін.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Түйреуіш - қадалар саны | 11 |
| Номиналды ток | 5 |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Кеңейтімдер болуы мүмкін | Жоқ |
| Ені | 29.0 |
| Биіктігі | 75.0 |
| Тереңдігі | 30.0 |
| Өткізгіш қимасы | 0,5...1,5 |
| Модульдік орындау | Иә |
| Пайдалану температурасы | -45...40 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Токтың өзгеруінің номиналды кернеуі | 230 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | 24 |
| Климаттық орындалуы | У2.1 |
| Электр тозуға төзімділік | 10^5 |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 10^7 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
Қосылу схемасы

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 3 д. (дана) |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -45 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Байланыс топтарының саны | 3 |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 5 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Биіктігі | 75 мм |
| Ені | 29 мм |
- Бағасы: 527 ₸

