Жиынтық қысқыш ЗНИ-2.5мм2 (ЈХ24А) 24А сұр IEK

135 ₸
- Бар
- Коды:YZN10-002-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
ЗНИ-2.5 мм терминалдары фазалық, нөлдік және қорғаныс (жер) өткізгіштерін қоса алғанда, әртүрлі қималардың өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосуға арналған.
Сымдардың сенімді және қауіпсіз қосылуын қамтамасыз ете отырып, электр монтаждау жұмыстарында маңызды элемент болып табылады.
Нөмірді енгізу үшін маркермен жабдықталады (ЗНИ-2,5 және ЗНИ-95 қоспағанда).
Терминалдық қысқыштар тиісті өлшемдегі және түстегі пластик тығындармен жабылуы мүмкін.
Түсті отқа төзімді полиамидтен жасалған: сары-жасыл (жер), көк (нөл), сұр (фаза) түстер.
Бұл қысқыштардың негізгі функциялары мен сипаттамалары:
- Қауіпсіздік: Қысқыштар қысқа тұйықталу және басқа электрлік ақаулар қаупін азайтатын сенімді қосылымды қамтамасыз етеді.
- Ықшамдылық: аз орын алады және DIN рельсіне орнатылуы мүмкін, бұл электр панельдері мен панельдерін ұйымдастыруды жеңілдетеді.
- Әмбебаптығы: өнеркәсіптік және тұрмыстық жүйелерді қоса алғанда, әртүрлі электр жүйелерінде пайдалануға жарамды.
- Материалдар: Қысқыш төсемдер никельмен қапталған болаттан жасалған, бұл беріктік пен коррозияға төзімділікті қамтамасыз етеді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Түсті жанбайтын полиамидтен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 0,2...4 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 0,2...2,5 мм2 |
| Номин ток In | 24 А |
| Номин құл кернеу | 600 Жылы |
| Полюстер саны | 1 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Жұмыс температурасы | -40...+80 °C |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 8.1 мм |
| Ұзындығы | 47,5 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 600 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | 440 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 2,5 мм2 |
| Ені | 8,1 мм |
| Биіктігі | 45,0 мм |
| Номиналды қосылу қабілеті | 1,0...2,5 мм2 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 8 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 24 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 135 ₸




