Жиынтық қысқыш ЗНИ-2.5мм2 (ЈХ24А) көк IEK

127,26 ₸
- Бар
- Коды:YZN10-002-K07
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Олар әртүрлі қималардың фазалық, нөлдік және қорғаныс (жер) өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу үшін қолданылады.
DIN-рельске орнатылады.
Нөмірді енгізу үшін маркермен жабдықталады (ЗНИ-2,5 және ЗНИ-95 қоспағанда).
Терминалдық қысқыштар тиісті өлшемдегі және түстегі пластик тығындармен жабылуы мүмкін.
Түсті отқа төзімді полиамидтен жасалған: сары-жасыл (жер), көк (нөл), сұр (фаза) түстер.
Артықшылықтары
- Түсті жанбайтын полиамидтен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Нөлдік |
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 0,2...2,5 |
| Түсі | Көк/көгілдір |
| Номин құл кернеу, Жылы | 600 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 660 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 8.1 |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Ені, мм | 8,1 |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | 600 |
| Корпус материалы | Полиамид |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue, В | 440 |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 0,2...4 |
| Номин ток In, А | 24 |
| Ұзындығы, мм | 47,5 |
| Жұмыс температурасы, °C | -40...80 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 2,5 |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | 1,0...2,5 |
| Биіктігі, мм | 45,0 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Жез |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 8 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Модульдер саны | 1 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 24 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 127,26 ₸


