Жиынтық қысқыш ЗНИ-4мм2 (ЈХВ35А) көк IEK

127,26 ₸
- Бар
- Коды:YZN10-004-K07
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
IEK компаниясының ЗНИ-4мм2 жиынтық қысқышы — бұл өткізгіштерді қосуға арналған сенімді және ыңғайлы шешім.
Артықшылықтары:
- Қауіпсіздік: қысқыштар фазалық, нөлдік және қорғаныс (жерге) өткізгіштердің сенімді және қауіпсіз қосылуын қамтамасыз етеді, бұл электр жүйелері үшін өте маңызды.
- Ықшамдылық: қысқыштар ең аз орын алады, бұл оларды шектеулі жағдайларда тиімді пайдалануға мүмкіндік береді.
- DIN-рельске орнату: DIN-рельске ыңғайлы орнату монтаждау мен бөлшектеуді жеңілдетеді, бұл электр жүйелерімен жұмыс істеу кезінде уақыт пен күш-жігерді үнемдейді.
- Түрлі-түсті отқа төзімді полиамидтен жасалған.
- Нөмірді енгізу үшін маркермен жабдықталады (ЗНИ-2.5 және ЗНИ-95 қоспағанда).
Қолдану:
- Электр қалқандары: сымдардың сенімді қосылуын қажет ететін тарату қалқандарында пайдалану үшін өте қолайлы.
- Өнеркәсіп: әртүрлі электрлік компоненттерді қосу үшін өнеркәсіптік қондырғыларда кеңінен қолданылады.
- Тұрғын үй құрылысы: тұрғын үйлерде қауіпсіздік пен сенімділікті қамтамасыз ете отырып, электр сымдарын қосу үшін қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 0,2...6 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 0,2...4 мм2 |
| Номин ток In | 35 А |
| Номин құл кернеу | 600 Жылы |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Полюстер саны | 1 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Жұмыс температурасы | -40...+80 °C |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 6.3 мм |
| Ұзындығы | 41,5 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Түсі | Көк/көгілдір |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 600 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | 440 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 4 мм2 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Корпус материалы | Полиамид |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Ені | 6,3 мм |
| Биіктігі | 45,5 мм |
| Номиналды қосылу қабілеті | 1,5...4 мм2 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Үлгі немесе орындау | Нөлдік |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Жез |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 6.3 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 60 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 35 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 127,26 ₸

