Жиынтық қысқыш ЗНИ-6мм2 (ЈХВ50А) сұр IEK

163 ₸
- Бар
- Коды:YZN10-006-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Олар әртүрлі қималардың фазалық, нөлдік және қорғаныс (жер) өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу үшін қолданылады. DIN-рельске орнатылады. Нөмірді енгізу үшін маркермен жабдықталады (ЗНИ-2,5 және ЗНИ-95 қоспағанда). Сондай-ақ, ЗНИ сериялы терминалдық қысқыштарға арналған бүйірлік қақпақтар жеткізіледі. Түсі: көк, сұр, жасыл.
Терминалдық қысқыштар тиісті өлшемдегі және түстегі пластик тығындармен жабылуы мүмкін.
Түсті отқа төзімді полиамидтен жасалған: сары-жасыл (жер), көк (нөл), сұр (фаза) түстер.
- Нөмірді салу үшін маркермен жабдықталады.
- Түсті жанбайтын полиамидтен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 0,5...10 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 0,5...6 мм2 |
| Номин ток In | 50 А |
| Номин құл кернеу | 600 Жылы |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Полюстер саны | 1 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Жұмыс температурасы | -40...+80 °C |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 8.0 мм |
| Ұзындығы | 42,0 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 600 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | 440 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 6 мм2 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Корпус материалы | Полиамид |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Ені | 8,0 мм |
| Биіктігі | 46,0 мм |
| Номиналды қосылу қабілеті | 2,5...6 мм2 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Жез |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 50 | 800 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚАПТАМАСЫ ЖОҚ | ҚОРАП/БОКС | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | КӨРСЕТІЛМЕГЕН | ЕКІ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056030938 | 4606056030945 | 4606056030952 |
| Брутто салмағы, кг | 0.012 | 0.609 | 9.75 |
| Көлемі, м^3 | 0.000025 | 0.000522 | 0.020295 |
| Ұзындығы, см | 4.2 | 11.7 | 41 |
| Ені, см | 0.8 | 9.5 | 22 |
| Биіктігі, см | 4.6 | 4.7 | 22.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Бұйымға | Қорапқа | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 8 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 50 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 163 ₸




