Жиынтық қысқыш ЗНИ-10мм2 (ЈХ70А) көк IEK

211,68 ₸
- Бар
- Коды:YZN10-010-K07
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Олар әртүрлі қималардың фазалық, нөлдік және қорғаныс (жер) өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу үшін қолданылады. DIN-рельске орнатылады. Сондай-ақ, ЗНИ сериялы терминалдық қысқыштарға арналған бүйірлік қақпақтар жеткізіледі. Түсі: көк, сұр, жасыл.
Терминалдық қысқыштар тиісті өлшемдегі және түстегі пластик тығындармен жабылуы мүмкін.
Түсті отқа төзімді полиамидтен жасалған: сары-жасыл (жер), көк (нөл), сұр (фаза) түстер.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Нөмірді салу үшін маркермен жабдықталады.
- Түсті жанбайтын полиамидтен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Нөлдік |
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 1...10 |
| Түсі | Көк/көгілдір |
| Номин құл кернеу, Жылы | 600 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Номин ток In, А | 70 |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Жұмыс температурасы, °C | -40...80 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 10.5 |
| Ұзындығы, мм | 46,0 |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | 600 |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue, В | 440 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 660 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 10 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Ені, мм | 10,5 |
| Биіктігі, мм | 45,5 |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | 4...10 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Жез |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 1...16 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 11 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 40 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 70 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Түсі | Көк |
- Бағасы: 211,68 ₸


