Жиынтық қысқыш ЗНИ-70мм2 (ЈХ250А) сұр IEK

2 057 ₸
- 8 дана бар
- Коды:YZN10-070-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Олар әртүрлі қималардың фазалық, нөлдік және қорғаныс (жер) өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу үшін қолданылады. DIN-рельске орнатылады. Нөмірді енгізу үшін маркермен жабдықталады (ЗНИ-2,5 және ЗНИ-95 қоспағанда). Сондай-ақ, ЗНИ сериялы терминалдық қысқыштарға арналған бүйірлік қақпақтар жеткізіледі. Түсі: көк, сұр, жасыл.
Терминалдық қысқыштар тиісті өлшемдегі және түстегі пластик тығындармен жабылуы мүмкін.
Түсті отқа төзімді полиамидтен жасалған: сары-жасыл (жер), көк (нөл), сұр (фаза) түстер.
- Нөмірді салу үшін маркермен жабдықталады.
- Түсті жанбайтын полиамидтен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 16...70 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 25...70 мм2 |
| Номин ток In | 250 А |
| Номин құл кернеу | 600 Жылы |
| Полюстер саны | 1 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Жұмыс температурасы | -40...+80 °C |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 22.2 мм |
| Ұзындығы | 91,0 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 600 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | 440 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 70 мм2 |
| Ені | 22,2 мм |
| Биіктігі | 61,5 мм |
| Номиналды қосылу қабілеті | 35...70 мм2 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | кемінде 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Құрылыс | Тікелей |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Модульдер саны | 1 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 70 шаршы мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 250 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 2 057 ₸

