Жиынтық қысқыш ЗНИ-6PEN 6мм2 (JXB-жер) IEK

380,52 ₸
- Бар
- Коды:YZN20-006-K52
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Олар әртүрлі қималардың фазалық, нөлдік және қорғаныс (жер) өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу үшін қолданылады. DIN-рельске орнатылады. Нөмірді енгізу үшін маркермен жабдықталады (ЗНИ-2,5 және ЗНИ-95 қоспағанда). Сондай-ақ, ЗНИ сериялы терминалдық қысқыштарға арналған бүйірлік қақпақтар жеткізіледі. Түсі: көк, сұр, жасыл.
Терминалдық қысқыштар тиісті өлшемдегі және түстегі пластик тығындармен жабылуы мүмкін.
- Нөмірді салу үшін маркермен жабдықталады.
- Түсті жанбайтын полиамидтен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 0,5...10 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 0,5...6 мм2 |
| Номин ток In | 50 А |
| Номин құл кернеу | 600 Жылы |
| Полюстер саны | 1 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Жұмыс температурасы | -40...+80 °C |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 9.0 мм |
| Ұзындығы | 40,5 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 600 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | 440 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 6 мм2 |
| Ені | 9,0 мм |
| Биіктігі | 57,5 мм |
| Номиналды қосылу қабілеті | 2,5...6 мм2 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Иә |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 9 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сары-жасыл |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 20 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 50 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 380,52 ₸


