Жиынтық қысқыш ЗНИ-16PEN 16мм2 (JXB-жер) IEK

701 ₸
- Бар
- Коды:YZN20-016-K52
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЗНИ-16PEN сенімді қосылымды және қорғанысты қамтамасыз ете отырып, әртүрлі электр қондырғылары үшін тамаша таңдау болып табылады.
Қорғаныс өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу үшін қызмет етеді.
Қысқыш DIN рельсіне орнатылады, DIN рельсіне электрлік қосылым үшін төменгі контактілері бар.
Түсті отқа төзімді полиамидтен жасалған: сары-жасыл (жер).
Артықшылықтары
- Нөмірді салу үшін маркермен жабдықталады
- Түсті жанбайтын полиамидтен жасалған
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау PEN |
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 4...16 мм2 |
| Түсі | Сары-жасыл |
| Номин құл кернеу | 600 Жылы |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Ені | 12,0 мм |
| Биіктігі | 57,5 мм |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Ұзындығы | 46,5 мм |
| Корпус материалы | Полиамид |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -40...80 °C |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 12.0 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Иә |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 16 мм2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 2,5...25 мм2 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин ток In | 85 А |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 600 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | 440 Жылы |
| Номиналды қосылу қабілеті | 6...16 мм2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 12 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сары-жасыл |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 20 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 85 А |
| Максималды кернеу | 660 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 701 ₸

