Жиынтық қысқыш ЗНИ-35PEN 35мм2 (JXB-жер) IEK

1 193,22 ₸
- Бар
- Коды:YZN20-035-K52
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Олар әртүрлі қималардың фазалық, нөлдік және қорғаныс (жер) өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу үшін қолданылады. DIN-рельске орнатылады. Нөмірді енгізу үшін маркермен жабдықталады (ЗНИ-2,5 және ЗНИ-95 қоспағанда). Сондай-ақ, ЗНИ сериялы терминалдық қысқыштарға арналған бүйірлік қақпақтар жеткізіледі. Түсі: көк, сұр, жасыл.
Терминалдық қысқыштар тиісті өлшемдегі және түстегі пластик тығындармен жабылуы мүмкін.
Түсті отқа төзімді полиамидтен жасалған: сары-жасыл (жер), көк (нөл), сұр (фаза) түстер.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Нөмірді салу үшін маркермен жабдықталады.
- Түсті жанбайтын полиамидтен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау PEN |
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 6...35 |
| Түсі | Сары-жасыл |
| Номин құл кернеу, Жылы | 600 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Иә |
| Биіктігі, мм | 58,5 |
| Ұзындығы, мм | 56,5 |
| Материалды оқшаулаудың жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 35 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 660 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | 600 |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue, В | 440 |
| Номин ток In, А | 125 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | 16...35 |
| Жұмыс температурасы, °C | -40...80 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 4...50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 16.0 |
| Ені, мм | 16,0 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 16 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сары |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сары-жасыл |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Модульдер саны | 1 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 35 шаршы мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 125 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 1 193,22 ₸

