Жиынтық қысқыш ЗНИ-70PEN 70мм2 (JXB-жер) IEK

3 567,06 ₸
- 10 дана бар
- Коды:YZN20-070-K52
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Олар әртүрлі қималардың фазалық, нөлдік және қорғаныс (жер) өткізгіштерін қауіпсіз және ықшам қосу үшін қолданылады. DIN-рельске орнатылады. Нөмірді енгізу үшін маркермен жабдықталады (ЗНИ-2,5 және ЗНИ-95 қоспағанда). Сондай-ақ, ЗНИ сериялы терминалдық қысқыштарға арналған бүйірлік қақпақтар жеткізіледі. Түсі: көк, сұр, жасыл.
Терминалдық қысқыштар тиісті өлшемдегі және түстегі пластик тығындармен жабылуы мүмкін.
Түсті отқа төзімді полиамидтен жасалған: сары-жасыл (жер), көк (нөл), сұр (фаза) түстер.
- Нөмірді салу үшін маркермен жабдықталады.
- Түсті жанбайтын полиамидтен жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Түсі | Сары-жасыл |
| Ені | 22,0 мм |
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау PEN |
| Биіктігі | 71,0 мм |
| Номин құл кернеу | 600 Жылы |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 660 Жылы |
| Полюстер саны | 1 |
| Ұзындығы | 69,5 мм |
| Корпус материалы | Полиамид |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -40...80 °C |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 22.0 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Иә |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 70 мм2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қысқыш материалы | Болат |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 16...70 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 25...70 мм2 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин ток In | 250 А |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 600 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | 440 Жылы |
| Номиналды қосылу қабілеті | 35...70 мм2 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 5 | 150 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚАПТАМАСЫ ЖОҚ | ҚОРАП/БОКС | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | КӨРСЕТІЛМЕГЕН | ЕКІ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056030990 | 4606056154269 | 4606056154276 |
| Брутто салмағы, кг | 0.16 | 0.8 | 24 |
| Көлемі, м^3 | 0.000141 | 0.000704 | 0.02112 |
| Ұзындығы, см | 7 | 11 | 26 |
| Ені, см | 2.2 | 8 | 44 |
| Биіктігі, см | 7.1 | 8 | 24 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Бұйымға | Қорапқа | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сары |
| Жағдайы | Жаңа |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сары-жасыл |
| Ені | 22 мм |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 70 шаршы мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды ток | 250 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 3 567,06 ₸

