Сигналдық шам ND16-22DS/2 қызыл 24В AC/DC CHINT

640,08 ₸
- Бар
- Коды:592938
ND16 сериялы жарық сигнализациясы құрылғысы айнымалы ток жиілігі 50 немесе 60 Гц, номиналды кернеуі 400 В айнымалы/тұрақты токқа дейінгі телекоммуникациялық және электр тізбектерінде индикатор, қашықтан басқару сигналы, апаттық сигнал және басқа сигнал түрлері ретінде қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
Қоршаған ортаның температурасы (°С) -5°...+40°С, 24 сағат ішінде қоршаған ортаның орташа температурасы +35 °С аспауы тиіс.
Салыстырмалы ылғалдылық +40 °С температурада 50%-дан аспауы тиіс; +20 С температурада 90%-ға дейін.
Номиналды жұмыс тогы Ie (мА) ≤20
Номиналды оқшаулау кернеуі, Ui (V) 400
Тұрақты номиналды импульстік кернеу, Uimp (кВ) 4
Қызмет ету мерзімі (сағ) ≥30 000
Басты қорғау дәрежесі: IP65, IP40 (дыбыстық дабыл: IP20)
Кернеудің ауытқуының рұқсат етілген диапазоны ±10%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Тұтыну тогы | 20 мА |
| Кернеу | 24 В |
| Жарқырау түсі | Қызыл |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| Кернеу түрі | AC/DC |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик, Шыны |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 52 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 640,08 ₸


