Ескерту шамы ND16-22DS/4 ақ IP40 AC230V CHINT*

897,12 ₸
- Бар
- Коды:593085
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ND16-22DS — жалпы ұзындығы 52 мм болатын ықшам корпустағы CHINT индикаторларының моделі. Түрлі-түсті жарық сүзгісі-линзамен, диффузормен және тұрақты жарықтың түрлі-түсті жарықдиодты массивімен жабдықталған.
Электрлік қалқандарға, түймелік тіректерге және электр құрылғыларының корпустарына орнатуға арналған. Диаметрі 22 мм дөңгелек тесікке орнату.
Бұл индикатор конденсаторлық қуат көзімен жабдықталған және айнымалы ток айнымалы ток желісінде ғана жұмыс істейді.
| Сипаттамалары | |
| Номиналды оқшаулау кернеуі | 400 Жылы |
| Қоректендіруші кернеудің жұмыс диапазоны | 0,85~1,1Ue |
| Тұтынылатын ток | Жк ≤ 20Ма |
| Пайдалану ресурсы | 30 000 сағат |
| Пайдалану температурасы | -25 ... +40 °С |
| Тәуліктік орташа температура | +35°С артық емес |
| Кабельдің максималды қимасы | 2,5 мм2 |
| Бұрандаларды тартудың максималды сәті | 1,2 Нм |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м артық емес |
| Орналастыру санаты | II |
| Ластану дәрежесі | 3 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Жертөле түйреуіштерінің саны | 2 д. (дана) |
| Тұтыну тогы | 20 мА |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 52 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 897,12 ₸

