Ескерту шамы ND16-22DS/4 көк АС230В CHINT

715,68 ₸
- 8 дана бар
- Коды:593152
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Габариттік және орнату өлшемдері (ГхВ), мм 31,5х52
Қорғау дәрежесі (IP) IP40
Кернеу түрі AC
Номиналды жұмыс кернеуі, В 230
Номиналды жұмыс тогы дейін, А 0.02
Қызмет ету мерзімі, сағ 40000
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -25...+40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 230 В |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 40000 сағат (сағ) |
| Жарқырау түсі | көк |
| Максималды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Шам түрі | Сигнал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 52 мм |
- Бағасы: 715,68 ₸

