Сигналдық шам ND16-22DS/4 қызыл 230В АС CHINT*

715,68 ₸
- Бар
- Коды:593012
ND16 сериялы жарық индикаторлары сигнал беру және байланыс желілерінде, автоматика мен есептеу техникасында, кернеуі 400 В дейінгі, номиналды тогы 16А дейінгі тұрақты және айнымалы токтың бақылау-өлшеу жабдықтарында қолдануға арналған.
Жарық индикаторлары МЕМСТ IEC 60947-5-1 стандартына сәйкес келеді.
Пайдалану шарттары
▶ Қоршаған ортаның температурасы: -5°С-тан +40°С-қа дейін, орташа тәуліктік температура +35°С-тан аспайды
▶ Теңіз деңгейінен биіктік: 2000 м артық емес
▶ Орнату орнындағы салыстырмалы ылғалдылық +40°C максималды температурада: 50%-дан аспайды; төмен температурада жоғары ылғалдылыққа рұқсат етіледі
▶ Орналастыру санаты – III
▶ Ластану дәрежесі – 3
Техникалық параметрлер
Габариттік және орнату өлшемдері (ГхВ) 31.5х52мм
Қорғау дәрежесі IP40
Кернеу түрі AC
Номиналды жұмыс кернеуі 230В
Номиналды жұмыс тогы 0,02А дейін
Қызмет ету мерзімі 40000 сағаттан бастап
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы -25...+40°C
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Қызыл |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 40000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қаптамадағы саны | 10 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 52 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 715,68 ₸

