Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-37А70220 400А IEK

42 932 ₸
- Бар
- Коды:SRK01-200-400
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВР32И сериялы ажыратқыш-айырғыштар номиналды кернеуі 690 В номиналды жиілігі 50 Гц дейінгі айнымалы ток тізбектерін автоматты емес коммутациялауға арналған.
Тұрғын үй, қоғамдық және өнеркәсіптік ғимараттардың ҚТҚ, шкафтар мен тарату пункттері, шкафтар мен басқару жәшіктері, қуат жәшіктері және т.б. сияқты төмен вольтты толық құрылғыларға орнату үшін қолданылады.
ВР32И ажыратқыш-ажыратқыштары МЕМСТ Р 50030.3 талаптарына сәйкес келеді.

Артықшылықтары
- Монтаждау және пайдалану ыңғайлылығы.
- Заманауи материалдарды қолдану есебінен қуаттың аз шығыны.
- Қос көрінетін тізбектің үзілуі, "Қосулы" күйінің түсті индикациясы техникалық персоналдың электр қондырғысына қызмет көрсету қауіпсіздігін арттыруға мүмкіндік береді.
- Мыс және алюминий өткізгіш өзектерді, сондай-ақ мыс және алюминий шиналарын қосу мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Сөндіргіш-айырғыштың ықшам нұсқасы | Жоқ |
| Негізгі ажыратқыш ретінде жарамды | Иә |
| Сервистік өшіру ретінде жарамды | Жоқ |
| Сақтандырғыш сөндіргіш ретінде жарамды | Жоқ |
| Авариялық тоқтату сатысына жарамды | Жоқ |
| Номин үздіксіз ток Iu | 400 А |
| Макс рұқсат етілген құл кернеуі Ue AC | 690 Жылы |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq | 22000 ғА |
| Полюстер саны | 3 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Жоқ |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін техникаға арналған ендірілетін құрылғы |
| Басқару элементінің түрі | Қысқа бұрылмалы тұтқа (тар тұтқа) |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP алдыңғы жағы | IP00 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 690 Жылы |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 120-3х120 мм2 |
| Жылу шығындары | бір полюске 35 Вт |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 400 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 22 кА |
| Орнату түрі | Ішкі |
| Сақтандырғыштың болуы | Жоқ |
| Орнату әдісі | Көлденең |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Жетектің конструктивті орындалуы | Тұтқа |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пышақ қозғалысының сипаты | Тербелмелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 42 932 ₸
- Қаптау тәсілі: Бүйір тұтқасының жиынтығы - 1 жинақ; Пайдалану жөніндегі нұсқаулық. Паспорт - 1 дана; Болт М10х30 – 9 дана; Гайка М10 – 9 дана; Жалпақ шайба 10 – 18 дана; Серіппелі шайба 10 – 9 дана

