Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-35А71240 250А IEK

41 609 ₸
- Бар
- Коды:SRK01-221-250
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВР32И сериялы ажыратқыш-айырғыштар номиналды кернеуі 690 В номиналды жиілігі 50 Гц дейінгі айнымалы ток тізбектерін автоматты емес коммутациялауға арналған. Тұрғын үй, қоғамдық және өнеркәсіптік ғимараттардың ҚТҚ, шкафтар мен тарату пункттері, шкафтар мен басқару жәшіктері, қуат жәшіктері және т.б. сияқты төмен вольтты толық құрылғыларға орнату үшін қолданылады.
ВР32И ажыратқыш-ажыратқыштары МЕМСТ Р 50030.3 талаптарына сәйкес келеді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Монтаждау және пайдалану ыңғайлылығы.
- Заманауи материалдарды қолдану есебінен қуаттың аз шығыны.
- Қос көрінетін тізбектің үзілуі, "Қосулы" күйінің түсті индикациясы техникалық персоналдың электр қондырғысына қызмет көрсету қауіпсіздігін арттыруға мүмкіндік береді.
- Мыс және алюминий өткізгіш өзектерді, сондай-ақ мыс және алюминий шиналарын қосу мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Макс рұқсат етілген құл кернеуі Ue AC, В | 690 |
| Номин үздіксіз ток Iu, А | 250 |
| Сөндіргіш-айырғыштың ықшам нұсқасы | Жоқ |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін техникаға арналған ендірілетін құрылғы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 70-150 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Жоқ |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 8 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 690 |
| Еденге монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Аралық монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Тарату тақталарында орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Сақтандырғыш сөндіргіш ретінде жарамды | Жоқ |
| Авариялық тоқтату сатысына жарамды | Жоқ |
| Негізгі ажыратқыш ретінде жарамды | Иә |
| Сервистік өшіру ретінде жарамды | Жоқ |
| Қайтымды қосқыш | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP алдыңғы жағы | IP00 |
| Жылулық ысыраптар, Бір полюске Вт | 15 |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Басқару элементінің түрі | Қысқа бұрылмалы тұтқа (тар тұтқа) |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq, кА | 14000 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды ток | 250 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Термиялық төзімділік тогы | 14 кА |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 14 кА |
| Кернеу | 0.4 кВ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 0.69 кВ |
| Орнату түрі | Ішкі |
| Сақтандырғыштың болуы | Жоқ |
| Массасы | 3 кг |
| Полюстер саны | 6 шт |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Жетектің конструктивті орындалуы | Тұтқа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пышақ қозғалысының сипаты | Тербелмелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 210 мм |
| Жетек сипаттамалары | |
| Жетектің орналасуы | Алдыңғы |
- Бағасы: 41 609 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Камера дугогасительная - 6 шт; Рукоятка передняя смещенная - 1 компл; Руководство по эксплуатации. Паспорт - 1 экз; Болт М10х22 – 9 шт; Гайка М10 – 9 шт; Шайба плоская 10 – 18 шт; Шайба пружинная 10 – 9 шт

