Аналогтық амперметр Э47 50А 72х72мм дәлдік сыныбы 1.5 IEK

6 215 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IPA10-6-0050-E
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрғын үй, коммерциялық және өндірістік объектілердің тарату электр желілерінде төмен вольтты толық қондырғыларда қолданылады.
Э47 амперметрлері - аналогты электромагниттік электр өлшеу құралдары - айнымалы токтың электр тізбектеріндегі ток күшін өлшеуге арналған.
МЕМСТ 30012.1, 8711, 22261 талаптарына сәйкес келеді; МЕМСТ Р 52319, 51522, 51317.3.2, 51317.3.3 және ТШ 4223-023-18461115-2008 техникалық шарттарына сәйкес жасалған.

Артықшылықтары
- Ресей Федерациясының өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген (өлшеу құралдарының түрін бекіту туралы куәлік).
- Барлық аспаптар МЕМСТ 8.497 сәйкес бастапқы тексеруден өтеді.
- Өлшеулердің кең ауқымы: 6000 А дейінгі амперметрлер, 600 В дейінгі вольтметрлер.
- Дәлдік сыныбы 1.5.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- IEK сауда маркасының ТТИ ток трансформаторларымен толық үйлесімділік.
- Корпусты пломбалау.
- Нөлдік белгіні түзету мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігі.
- Тексерісаралық интервал - 2 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Алдыңғы панельге |
| Өлшемдер диапазоны, А | 0...50 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Ені, мм | 72 |
| Биіктігі, мм | 72 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Дәлдік сыныбы | 1.5 |
| Индикаторлар жиынтығы | Жоқ |
| Трансформаторлық қосу | Жоқ |
| Энергия шығыны, Вт | - |
| Номин шкаланың соңғы мәні, Ал | 50 |
| Жүйе | Электромагниттік |
| Токтың асып кету шкаласы | Жоқ |
| Таразыны жарықтандыру | Жоқ |
| Модульдік орындау | Иә |
| Өлшеу жүйесі | Басқалар |
| Калибрленген | Иә |
| Аспап инесінің максимальды ауытқуы, ° | 90 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Аналогтық |
| Өлшенетін ток түрі | AC |
| Өлшем бірліктері | А |
| Минималды өлшеу диапазоны | 0 |
| Максималды өлшеу диапазоны | 50 |
| Кернеу | 400 В |
| Ені | 72 мм |
| Биіктігі | 72 мм |
| Салмақ | 0.4 кг |
- Бағасы: 6 215 ₸


