Аналогтық амперметр Э47 3000/5А дәлдік сыныбы 1.5 72х72мм IEK

6 215 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IPA10-6-3000-E
Жіберу 13 сәуір 2026Тұрғын үй, коммерциялық және өндірістік объектілердің тарату электр желілерінде төмен вольтты толық қондырғыларда қолданылады.
Э47 амперметрлері - аналогты электромагниттік электр өлшеу құралдары - айнымалы токтың электр тізбектеріндегі ток күшін өлшеуге арналған.
МЕМСТ 30012.1, 8711, 22261 талаптарына сәйкес келеді; МЕМСТ Р 52319, 51522, 51317.3.2, 51317.3.3 және ТШ 4223-023-18461115-2008 техникалық шарттарына сәйкес жасалған.
Жұмыс принципі: E47 амперметрлері электромагниттік жүйесі бар құрылғыларға жатады. Құрамында жылжымалы және қозғалмайтын өзектері бар дөңгелек катушкалар бар. Катушканың бұрылыстары арқылы ток өткенде екі ядроны да магниттейтін магнит өрісі пайда болады. Нәтижесінде өзектердің аттас полюстері тебіледі, ал қозғалмалы өзек осьті көрсеткімен айналдырады. Сыртқы магнит өрістерінің теріс әсерінен қорғау үшін катушкалар мен өзектер металл қалқанмен қорғалған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Ресей Федерациясының өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген (өлшеу құралдарының түрін бекіту туралы куәлік).
- Барлық аспаптар МЕМСТ 8.497 сәйкес бастапқы тексеруден өтеді.
- Өлшеулердің кең ауқымы: 6000 А дейінгі амперметрлер, 600 В дейінгі вольтметрлер.
- Дәлдік сыныбы 1.5.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- IEK сауда маркасының ТТИ ток трансформаторларымен толық үйлесімділік.
- Корпусты пломбалау.
- Нөлдік белгіні түзету мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігі.
- Тексерісаралық интервал - 2 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Алдыңғы панельге |
| Өлшемдер диапазоны, А | 0...3000 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Ені, мм | 72 |
| Биіктігі, мм | 72 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Дәлдік сыныбы | 1.5 |
| Номин шкаланың соңғы мәні, Ал | 3000 |
| Трансформаторлық қосу | Иә |
| Энергия шығыны, Вт | - |
| Токтың асып кету шкаласы | Жоқ |
| Калибрленген | Иә |
| Модульдік орындау | Иә |
| Аспап инесінің максимальды ауытқуы, ° | 90 |
| Өлшеу жүйесі | Басқалар |
| Индикаторлар жиынтығы | Жоқ |
| Таразыны жарықтандыру | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Аналогтық |
| Өлшенетін ток түрі | AC |
| Өлшем бірліктері | А |
| Минималды өлшеу диапазоны | 0 |
| Максималды өлшеу диапазоны | 3000 |
| Кернеу | 400 В |
| Ені | 72 мм |
| Биіктігі | 72 мм |
- Бағасы: 6 215 ₸


