Аналогты вольтметр Э47 600В 72х72мм дәлдік сыныбы 1.5 IEK

6 215 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IPV10-6-0600-E
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Тұрғын үй, коммерциялық және өндірістік объектілердің тарату электр желілерінде төмен вольтты толық қондырғыларда қолданылады.
Э47 вольтметрлері - бұл аналогты электромагниттік электр өлшеу аспаптары: айнымалы токтың электр тізбектеріндегі кернеуді өлшеуге арналған.
МЕМСТ 30012.1, 8711, 22261 талаптарына сәйкес келеді; МЕМСТ Р 52319, 51522, 51317.3.2, 51317.3.3 және ТШ 4223-023-18461115-2008 техникалық шарттарына сәйкес жасалған.
Қолданылу принципі:
- Э47 вольтметрлері электромагниттік жүйесі бар аспаптарға жатады.
- Құрамында жылжымалы және қозғалмайтын өзектері бар дөңгелек катушкалар бар.
- Катушканың бұрылыстары арқылы ток өткенде екі ядроны да магниттейтін магнит өрісі пайда болады.
- Нәтижесінде өзектердің аттас полюстері тебіледі, ал қозғалмалы өзек осьті көрсеткімен айналдырады.
- Сыртқы магнит өрістерінің теріс әсерінен қорғау үшін катушкалар мен өзектер металл қалқанмен қорғалған.

Артықшылықтары
- Ресей Федерациясының өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген (өлшеу құралдарының түрін бекіту туралы куәлік).
- Барлық аспаптар МЕМСТ 8.497 сәйкес бастапқы тексеруден өтеді.
- Өлшемдердің кең ауқымы: 600 В дейін.
- Дәлдік сыныбы 1.5.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- IEK сауда маркасының ТТИ ток трансформаторларымен толық үйлесімділік.
- Корпусты пломбалау.
- Нөлдік белгіні түзету мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігі.
- Тексерісаралық интервал - 2 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Алдыңғы панельге |
| Өлшемдер диапазоны, В | 0...600 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Ені, мм | 72 |
| Биіктігі, мм | 72 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 600 |
| Дәлдік сыныбы | 1,5 |
| Аспап инесінің максимальды ауытқуы, ° | 90 |
| Таразыны жарықтандыру | Жоқ |
| Өлшеу жүйесі | Басқалар |
| Жүйе | Электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | - |
| Калибрленген | Жоқ |
| Модульдік орындау | Иә |
| Трансформаторлық қосу | Жоқ |
| Индикация | Аналогты (-лар) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Аналогтық |
| Өлшенетін кернеу түрі | AC |
| Өлшем бірліктері | В |
| Минималды өлшеу диапазоны | 0 |
| Максималды өлшеу диапазоны | 600 |
| Жалпы | |
| Ені | 72 мм |
| Биіктігі | 72 мм |
| Салмақ | 0.34 кг |
- Бағасы: 6 215 ₸

