Вольтметр Э47 100В дәлдік сыныбы 1.5 96х96мм

6 215 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IPV20-6-0100-E
Жіберу 13 сәуір 2026Тұрғын үй, коммерциялық және өндірістік объектілердің тарату электр желілерінде төмен вольтты толық қондырғыларда қолданылады.
Э47 вольтметрлері - аналогты электромагниттік электр өлшеу құралдары - айнымалы токтың электр тізбектеріндегі кернеуді өлшеуге арналған.
МЕМСТ 30012.1, 8711, 22261 талаптарына сәйкес келеді; МЕМСТ Р 52319, 51522, 51317.3.2, 51317.3.3 және ТШ 4223-023-18461115-2008 техникалық шарттарына сәйкес жасалған.
Э47 электр өлшеу аспаптары өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген. Өлшем құралдарының типін бекіту туралы сертификат алынды.
Қолданылу принципі:
Э47 вольтметрлері электромагниттік жүйесі бар аспаптарға жатады. Құрамында жылжымалы және қозғалмайтын өзектері бар дөңгелек катушкалар бар. Катушканың бұрылыстары арқылы ток өткенде екі ядроны да магниттейтін магнит өрісі пайда болады. Нәтижесінде өзектердің аттас полюстері тебіледі, ал қозғалмалы өзек осьті көрсеткімен айналдырады. Сыртқы магнит өрістерінің теріс әсерінен қорғау үшін катушкалар мен өзектер металл қалқанмен қорғалған.

Артықшылықтары
- Ресей Федерациясының өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген (өлшеу құралдарының түрін бекіту туралы куәлік).
- Барлық аспаптар МЕМСТ 8.497 сәйкес бастапқы тексеруден өтеді.
- Өлшеулердің кең ауқымы: 3000 А дейінгі амперметрлер, 600 В дейінгі вольтметрлер.
- Дәлдік сыныбы 1.5.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- IEK сауда маркасының ТТИ ток трансформаторларымен толық үйлесімділік.
- Корпусты пломбалау.
- Нөлдік белгіні түзету мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігі.
- Тексерісаралық интервал - 2 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 72 мм |
| Үлгі немесе орындау | Алдыңғы панельге |
| Биіктігі | 72 мм |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин құл кернеу | 600 Жылы |
| Индикация | Аналогты (-лар) |
| Модульдік орындау | Иә |
| Дәлдік сыныбы | 1,5 |
| Өлшемдер диапазоны | 0...500 Жылы |
| Калибрленген | Жоқ |
| Энергия шығыны | - Сб |
| Трансформаторлық қосу | Жоқ |
| Аспап көрсеткісінің макс ауытқуы | 90 ° |
| Өлшеу жүйесі | Басқалар |
| Таразыны жарықтандыру | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Аналогтық |
| Өлшенетін кернеу түрі | AC |
| Өлшем бірліктері | В |
| Минималды өлшеу диапазоны | 0 |
| Максималды өлшеу диапазоны | 100 |
| Жалпы | |
| Кернеу | 100 В |
| Ені | 96 мм |
| Биіктігі | 96 мм |
- Бағасы: 6 215 ₸

