Аналогтық вольтметр Э47 500В дәлдік класы 1.5 96х96мм IEK

6 215 ₸
- Бар
- Коды:IPV20-6-0500-E
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрғын үй, коммерциялық және өндірістік объектілердің тарату электр желілерінде төмен вольтты толық қондырғыларда қолданылады.
Э47 вольтметрлері - аналогты электромагниттік электр өлшеу құралдары - айнымалы токтың электр тізбектеріндегі кернеуді өлшеуге арналған.
МЕМСТ 30012.1, 8711, 22261 талаптарына сәйкес келеді; МЕМСТ Р 52319, 51522, 51317.3.2, 51317.3.3 және ТШ 4223-023-18461115-2008 техникалық шарттарына сәйкес жасалған.
Э47 электр өлшеу аспаптары өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген. Өлшем құралдарының типін бекіту туралы сертификат алынды.

Артықшылықтары
- Ресей Федерациясының өлшеу құралдарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген (өлшеу құралдарының түрін бекіту туралы куәлік).
- Барлық аспаптар МЕМСТ 8.497 сәйкес бастапқы тексеруден өтеді.
- Өлшеулердің кең ауқымы: 3000 А дейінгі амперметрлер, 600 В дейінгі вольтметрлер.
- Дәлдік сыныбы 1.5.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- IEK сауда маркасының ТТИ ток трансформаторларымен толық үйлесімділік.
- Корпусты пломбалау.
- Нөлдік белгіні түзету мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігі.
- Тексерісаралық интервал - 2 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Алдыңғы панельге |
| Өлшемдер диапазоны, В | 0...500 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Ені, мм | 96 |
| Биіктігі, мм | 96 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 600 |
| Дәлдік сыныбы | 1,5 |
| Трансформаторлық қосу | Жоқ |
| Индикация | Аналогты (-лар) |
| Энергия шығыны, Вт | - |
| Жүйе | Электромагниттік |
| Таразыны жарықтандыру | Жоқ |
| Модульдік орындау | Иә |
| Калибрленген | Жоқ |
| Аспап инесінің максимальды ауытқуы, ° | 90 |
| Өлшеу жүйесі | Басқалар |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Аналогтық |
| Өлшенетін кернеу түрі | AC |
| Өлшем бірліктері | В |
| Минималды өлшеу диапазоны | 0 |
| Максималды өлшеу диапазоны | 500 |
| Монитор | |
| Фонның түсі | Ақ |
| Таңбалардың түсі | Қара |
| Көрсеткіш | Жоқ |
| Дисплейді жарықтандыру | Жоқ |
| Жалпы | |
| Тамақтану | 380В желісі |
| Кернеу | 600 В |
| Ені | 96 мм |
| Биіктігі | 96 мм |
| Салмақ | 0.3 кг |
- Бағасы: 6 215 ₸

