Корпус пластикалық ЩРН-П-4 IP41 ақ IEK.

3 398,22 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-N-04-40-20
Модульдік құрылғыларды орнату үшін тарату желілерінде қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б. Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик. Корпус пен қақпақтың тік орналасуы. Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер. Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер. Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы. Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді. Әмбебап бұрандалар. Сенімді DIN-рейка.

Артықшылықтары
- Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик
- Корпус пен қақпақтың тігінен орналасуы
- Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер
- Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан кіргізу үшін алдын ала штампталған ендірмелер
- Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы
- Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді
- Әмбебап бұрандалар
- Сенімді DIN-рейка
Конструкция ерекшеліктері
Корпустың артқы және бүйір қабырғаларындағы өткізгіштерге арналған мөрленген өткізгіштер арқылы кабельдерді, сымдарды қарапайым енгізу.
Ажыратқыштардың өздеріне жазудың қажеті жоқ - сериялық жеткізілімге арнайы таңбалау таспасы кіреді.
Нөлдік шина арнайы панельге орнатылады. Ол оңай алынып тасталады және қарама-қарсы жаққа орнатылады.
Жоғары қауіпсіздікті қамтамасыз етеді: ток өткізгіш бөлшектер қасақана жанасуды болдырмау үшін жабық.
950°С температурада өздігінен сөнеді.
Корпустың қабырғаға дәл туралануы және сенімді орнатылуы олардың арасындағы өлшемдерді көрсететін бекіту нүктелерін қамтамасыз етеді.
Корпустың тігінен орналасуы монтаждаудың ыңғайлылығын және қосымша айналымды қамтамасыз етеді
Корпустың қабырғаға дәл туралануы және сенімді орнатылуы олардың арасындағы өлшемдерді көрсететін бекіту нүктелерін қамтамасыз етеді.
Корпустың тік орналасуы монтаждаудың ыңғайлылығын және ауаның қосымша айналымын қамтамасыз етеді.
Жеке қаптама корпусты механикалық әсерлерден қорғап қана қоймайды, сонымен қатар тұтынушыға IEK брендінің қаптамаларының артықшылықтары туралы хабарлайды.
Корпустардың толық жиынтығы қарапайым және жылдам монтаждауды қамтамасыз етеді.
Әмбебап анодталған бұрандалар коррозиядан қорғалған және бұрағыштың кез келген түріне ұқсас.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 112.0 мм |
| Биіктігі | 200.0 мм |
| Тереңдігі | 92.0 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Қатарлар саны | 1 |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| DIN-рейка | Иә |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| Пайдалану температурасы | -20...80 °C |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP41 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | II |
| Есікте құлыптың болуы | Жоқ |
| Статикалық жүктеме | 4.5 Н |
-
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Кабель-арна 25х16 "ЭЛЕКОР" ақ (50м) IEK
Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 1Р 63А IEK
ЩУРн-П IEK корпусына арналған тірекке бекіту жинағы
Авто. өшіру ВА47-29 1Р 16А 4,5кА х-ка С IEK
-
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
Аспалы модульдердің ЩРН-П-4 боксы. пластик IP41 GENERICA
KREPTA 3 Корпус пластик ЩРН-П-4 IP41 қара IEK
KREPTA 3 Корпус пластик ЩРН-П-6 IP41 ақ IEK
KREPTA 3 Пластикалық корпус ЩРВ-П-4 IP41 ақ IEK
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Тереңдігі | 92 мм |
| Ені | 112 мм |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Тіректерсіз биіктік | 200 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Өндіруші | IEK |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Модульдер саны | 4 |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
- Бағасы: 3 398,22 ₸

