Пластикалық корпус ЩРН-П-6 IP41 ақ IEK

4 273,92 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-N-06-40-20
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарықтандыру желілерінде модульдік құрылғыларды орнату үшін қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
- Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик.
- Корпус пен қақпақтың тік орналасуы.
- Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер.
- Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер.
- Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы.
- Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді.
- Әмбебап бұрандалар.
- Сенімді DIN-рейка.
Техникалық сипаттамалар
| Қатарлар саны | 1 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 6 |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Биіктігі | 200.0 мм |
| Ені | 148.0 мм |
| Тереңдігі | 95.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Салмақ | 0.43 кг |
| Пайдалану температурасы | -20...80 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Жоқ |
| Статикалық жүктеме | 7.0 Н |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Шыны |
| Модульдер саны | 6 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жиілігі | 50 |
| Түсі | Ақ |
| Материал | Пластик |
| Номиналды ток | 125 А |
| Максималды ток | 125 Ал |
| Модульдердің есептік саны | 6 |
- Бағасы: 4 273,92 ₸

