Пластикалық корпус ЩРН-П-8 IP41 ақ KREPTA 3 IEK
KREPTA 3

4 611,60 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-N-08-40-20
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік құрылғыларды орнату үшін тарату желілерінде қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Артықшылықтары
- Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик.
- Корпус пен қақпақтың тік орналасуы.
- Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер.
- Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер.
- Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы.
- Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді.
- Әмбебап бұрандалар.
- Сенімді DIN-рейка.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 8 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Түсі | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP41 |
| Биіктігі, мм | 200.0 |
| Ені, мм | 184.0 |
| Тереңдігі, мм | 97.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| DIN-рейка | Иә |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 185 мм |
| Тереңдігі | 97 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 200 мм |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 8 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 4 611,60 ₸

