Пластикалық корпус ЩРН-П-24 IP41 ақ IEK

12 353,04 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-N-24-40-10
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарықтандыру желілерінде модульдік құрылғыларды орнату үшін қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
- Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик.
- Корпус пен қақпақтың тік орналасуы.
- Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер.
- Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер.
- Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы.
- Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді.
- Әмбебап бұрандалар.
- Сенімді DIN-рейка.
Техникалық сипаттамалар
| Қатарлар саны | 2 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 24 |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Биіктігі | 327.0 мм |
| Ені | 270.0 мм |
| Тереңдігі | 102.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Салмақ | 1.17 кг |
| Пайдалану температурасы | -20...80 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Жоқ |
| Статикалық жүктеме | 27.0 Н |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Салмақ | 1.17 кг |
| Тіректерсіз биіктік | 327 мм |
| Ені | 270 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Модульдер саны | 24 |
| Бөлімдер саны | 2 |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
- Бағасы: 12 353,04 ₸

