Аспалы модульдердің ЩРН-П-18 боксы. пластик IP41 GENERICA

6 463,80 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-N-18-41-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік құрылғыларды орнату үшін тарату желілерінде қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б. Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 362 мм |
| Тереңдігі | 97 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 220 мм |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 18 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 6 463,80 ₸




