Корпус пластик ЩРН-П-36 модуль аспалы IP41 GENERICA IEK

14 690,34 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-N-36-41-G
Жарықтандыру желілерінде модульдік құрылғыларды орнату үшін қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Техникалық сипаттамалар
Беттік монтаждаудың монтаждау түрі
Қатарлар саны 3
Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені 36
Жабық түрдегі қақпақ түрі (жабылатын)
Мөлдір қақпақпен Иә
Корпус материалы Пластик
Биіктігі 473.0 мм
Ені 307.0 мм
Тереңдігі 105.0 мм
DIN-рейка Иә
Түсі Ақ
Түс нөмірі RAL 9016
Қорғау дәрежесі - IP41
Номин электр оқшаулау беріктігі 660 В
Номиналды құл кернеуі 230/400 В
Климаттық орындалуы УХЛ3
Салмағы 1.92 кг
Пайдалану температурасы -5...40 °C
Статикалық жүктеме 40.0 Н
Қақпақтың нысаны Жабық типті (жабылатын)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 307 мм |
| Тереңдігі | 105 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 473 мм |
| Салмақ | 2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Модульдер саны | 36 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 14 690,34 ₸

