Пластикалық корпус ЩРН-П-36 KREPTA 3 IP41 қара IEK

19 678,68 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKP12-N-36-41-K02
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік құрылғыларды орнату үшін тарату желілерінде қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик.
- Корпус пен қақпақтың тік орналасуы.
- Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер.
- Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер.
- Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы.
- Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді.
- Әмбебап бұрандалар.
- Сенімді DIN-рейка.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 36 |
| Қатарлар саны | 3 |
| Түсі | Қара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP41 |
| Биіктігі, мм | 473.0 |
| Ені, мм | 307.0 |
| Тереңдігі, мм | 99.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 9005 |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 307 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 473 мм |
| Салмақ | 2.12 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Модульдер саны | 36 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Қара |
- Бағасы: 19 678,68 ₸

