Пластикалық корпус ЩРВ-П-18 IP41 ақ IEK

9 022,86 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-V-18-40-10
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарықтандыру желілерінде модульдік құрылғыларды орнату үшін қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Артықшылықтары
- Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик.
- Корпус пен қақпақтың тік орналасуы.
- Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер.
- Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер.
- Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы.
- Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді.
- Әмбебап бұрандалар.
- Сенімді DIN-рейка.
Толық жабдық

Бұрауыштың кез келген түріне арналған бұрандалар

Дәл туралау
және сенімді монтаждау

Жиынтықтағы таңбалау таспасы
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 18 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Түсі | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP41 |
| Биіктігі, мм | 252.0 |
| Ені, мм | 398.0 |
| Тереңдігі, мм | 87.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| DIN-рейка | Иә |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 56 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Ендірілген |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 398 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 252 мм |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 18 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 9 022,86 ₸


