Пластикалық корпус ЩРВ-П-24 модульдері кіріктірілетін ақ IP41 IEK

12 353,04 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-V-24-40-10
Модульдік құрылғыларды орнату үшін тарату желілерінде қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б. Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик. Корпус пен қақпақтың тік орналасуы. Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер. Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер. Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы. Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді. Әмбебап бұрандалар. Сенімді DIN-рейка.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 87 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 345 мм |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 2 |
| Модульдер саны | 24 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 12 353,04 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Паспорт - 1 шт. Суппорт для шин - 2 шт. DIN-рейка - 2 шт. Шина 6х9мм, 6 отв. - 2 шт. Шина 6х9мм, 8 отв. - 2 шт. Лента маркировочная - 2 шт. Комплект метизов - 1 шт.

