Пластикалық корпус ЩРВ-П-36 PRIME IP41 ақ IEK.

17 067,96 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-V-36-40-05
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модульдік құрылғыларды орнату үшін тарату желілерінде қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б. Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
- Соққыға төзімді, өздігінен сөнетін ABS пластик.
- Корпус пен қақпақтың тік орналасуы.
- Қарапайым және жылдам орнату - корпусты бекітуге арналған тесіктер.
- Ыңғайлы монтаждау - кабельдерді барлық жағынан енгізуге арналған алдын ала штампталған кірістер.
- Нөлдік шинаны бекітуге арналған арнайы жолақтың болуы.
- Таңбалау таспасы бұйымның жиынтығына кіреді.
- Әмбебап бұрандалар.
- Сенімді DIN-рейка.
Техникалық сипаттамалар
| Қатарлар саны | 3 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 36 |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Биіктігі | 503.0 мм |
| Ені | 342.0 мм |
| Тереңдігі | 102.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 56 мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Салмақ | 1.85 келі |
| Пайдалану температурасы | -20...80 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Жоқ |
| Статикалық жүктеме | 40.0 Н |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Өнім түрі | Дайын өнім |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Модульдер саны | 36 |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 17 067,96 ₸


