Пластикалық корпус ЩРВ-П-24 модульдерінің кіріктірілетін IP41 GENERICA IEK

8 848,98 ₸
- 1 дана бар
- Коды:MKP12-V-24-41-G
Жарықтандыру желілерінде модульдік құрылғыларды орнату үшін қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Техникалық сипаттамалар
-
Жасырын монтажды монтаждау түрі (сылаққа)
-
Қатарлар саны 2
-
Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені 24
-
Мөлдір қақпақпен Иә
-
Корпус материалы Пластик
-
Биіктігі 345.0 мм
-
Ені 300.0 мм
-
Тереңдігі 102.0 мм
-
Монтаждау тереңдігі - тауашалар 56 мм
-
DIN-рейка Иә
-
Түсі Ақ
-
Түс нөмірі RAL 9016
-
Қорғау дәрежесі - IP41
-
Номин электр оқшаулау беріктігі 660 В
-
Номиналды құл кернеуі 230/400 В
-
Климаттық орындалуы УХЛ3
-
Салмағы 1.11 кг
-
Пайдалану температурасы -5...40 °C
-
Статикалық жүктеме 27.0 Н
-
Қақпақтың нысаны Жабық типті (жабылатын)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тіректерсіз биіктік | 345 мм |
| Салмақ | 1.11 кг |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Модульдер саны | 24 |
| Бөлімдер саны | 2 |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
- Бағасы: 8 848,98 ₸

