Корпус пластикалық ЩРВ-П-36 модульдер кіріктірілетін IP41 GENERICA IEK.

14 690,34 ₸
- Бар
- Коды:MKP12-V-36-41-G
Жарықтандыру желілерінде модульдік құрылғыларды орнату үшін қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б.
Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Техникалық сипаттамалар
-
Жасырын монтажды монтаждау түрі (сылаққа)
-
Қатарлар саны 3
-
Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені 36
-
Жабық түрдегі қақпақ түрі (жабылатын)
-
Мөлдір қақпақпен Иә
-
Корпус материалы Пластик
-
Биіктігі 503.0 мм
-
Ені 342.0 мм
-
Тереңдігі 102.0 мм
-
Монтаждау тереңдігі - тауашалар 56 мм
-
DIN-рейка Иә
-
Түсі Ақ
-
Түс нөмірі RAL 9016
-
Қорғау дәрежесі - IP IP41
-
Номин электр оқшаулау беріктігі 660 В
-
Номиналды құл кернеуі 230/400 В
-
Климаттық орындалуы УХЛ3
-
Салмағы 1.85 кг
-
Пайдалану температурасы -5...40 °C
-
Статикалық жүктеме 40.0 Н
-
Қақпақтың нысаны Жабық типті (жабылатын)
| Қосымша сипаттамалары | |
|---|---|
| Шкафтың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Салмақ | 1.85 кг |
| Тіректерсіз биіктік | 503 мм |
| Ені | 342 мм |
| Негізгі | |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Өндіруші | IEK |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Модульдер саны | 36 |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
- Бағасы: 14 690,34 ₸

