Қуатты автоматты ажыратқыш NXM-250S/3Р 160A 35кА CHINT

29 053,08 ₸
- Бар
- Коды:131365
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
CHINT компаниясының NXM-250S/3P 160A автоматты ажыратқышы қауіпсіздік пен өнімділіктің заманауи талаптарына жауап беретін сенімді құрылғы болып табылады.
NXM-250S автоматты ажыратқышы электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан және басқа да авариялық жағдайлардан қорғауға арналған.
-
Жоғары сенімділік:
- Корпус пен механизмнің жоғары беріктігі ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
-
Ықшамдылық:
- Құрылғының ықшам өлшемдері бар, бұл оны кеңістігі шектеулі коммутаторларға орнатуға мүмкіндік береді.
-
Коммутациялық қабілеті жоғары:
- 35 кА дейінгі қысқа тұйықталу тогына төтеп беруге қабілетті, бұл оны өнеркәсіптік және коммерциялық нысандар үшін сенімді таңдау жасайды.
-
Энергия тиімділігі:
- Электр қондырғыларының жалпы жұмыс тиімділігін арттыруға мүмкіндік беретін қуатты айтарлықтай жоғалтпай қорғауды қамтамасыз етеді.
-
Монтаждау мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығы:
- Орнату оңай стандартты бекіткіштердің арқасында техникалық қызмет көрсету айтарлықтай уақытты қажет етпейді.
Қолдану:
-
Өнеркәсіптік объектілер:
- Электр жабдықтарын шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғау үшін өндірістік зауыттардағы коммутаторларда қолданылады.
-
Коммерциялық жылжымайтын мүлік:
- Кеңсе ғимараттары, сауда орталықтары және электр желілерін сенімді қорғауды қажет ететін басқа нысандар үшін өте қолайлы.
-
Энергетикалық жүйелер:
- Трансформаторлық қосалқы станцияларда және электр энергиясын тарату жүйелерінде қолданылады.
-
Тұрғын ғимараттар:
- Электрмен жабдықтаудың қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін көп пәтерлі үйлерде және жеке үйлерде орнатылуы мүмкін.
-
Инфрақұрылымдық объектілер:
- Көлік инфрақұрылымы объектілерінде, денсаулық сақтау мекемелерінде, білім беру мекемелерінде және басқа да қоғамдық орындарда қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток, А | 160 |
| Номиналды ажырату қабілеті, кА | 35 |
| Деректерді тасымалдау функциясы | Жоқ |
| Ағытпа түрі | Термомагниттік |
| Полюстер саны | 3 |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау құрылғысының баптау диапазоны | 160...160 |
| Номиналды кернеу, В | 690 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -35 ... +70 |
| Механикалық тозуға төзімділік, циклдар | 20000 |
| Қоршаған ортаның ластану дәрежесі | 3 |
| Көлемі | 250 |
| Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В | 1000 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 105x165x98 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 10000 |
| Қысқа тұйықталу ажыратқышының кідіріссіз іске қосылуын реттеу диапазоны, А | 1920…1920 |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP30 |
| Серия | NXM(S) |
| Стандарттар | МЭК/KZ 60947.2 |
| Ажырату қабілетінің коды | S |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 160 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Биіктігі | 165 мм |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 29 053,08 ₸

