Автоматты ажыратқыш NXM-250S/3Р 250A 35кА CHINT*

31 589,46 ₸
- Бар
- Коды:131369
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш АВР, ВРУ, ГРШ типті енгізу-тарату құрылғыларында қолданылады.
Құрылғы тізбекті шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
NXM өзінің әмбебаптығымен және сенімділігімен таң қалдырады
−35...+70 ˚C
сипаттамаларын нашарлатпай пайдалану температурасы
10 000 цикл
аппараттардағы түйіспелердің электрлік тозуға төзімділігі 250 А дейін
25-тен 70 кА-ға дейін
шекті ажырату қабілеті
7,5 х 13 х 8 см
аппараттарға арналған ШВГ өлшемі 125 А, 50 кА
Сипаттамалары
| Электрлік сипаттамалары | ||
| Оқшаулау кернеуі Ui | 800 Жылы | |
| Импульстік кернеуге төзімді Uimp | 8 шаршы метр | |
| Жұмыс кернеуі Ue, 50/60Гц кезінде | 400 В, 690 В АС | |
| Icu-ның шекті ажырату қабілеті | Айнымалы токта 230 | 50 ғА |
| Айнымалы токта 400 | 36 қА | |
| Айнымалы токта 500 | — | |
| Lcs жұмысының ажырату қабілеті | Айнымалы токта 230 | 30 ғА |
| Айнымалы токта 400 | 20 ғА | |
| Айнымалы токта 500 | — | |
| Механикалық тозуға төзімділік | қызмет көрсетусіз | 20 000 цикл |
| қызмет көрсетумен | 40 000 цикл | |
| Электрлік тозуға төзімділік | Айнымалы токта 400 | 10 000 цикл |
| Ағытпа | |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Ir = In |
| Қысқа тұйықталудан лезде қорғау | Ii = In x 10, ±20% |
| Басқалар | |
| Пайдалану температурасы | −35...+70 °C |
| Салмақ | 1,5 келі |
| Ені | 105 мм |
| Биіктігі | 165 мм |
| Тереңдігі | 77 мм |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Корпус материалы | Литой |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 250 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 35 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 98 мм |
| Биіктігі | 165 мм |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 31 589,46 ₸


