Қуатты автоматты ажыратқыш NXM-400S/3Р 320A 50кА 690В CHINT

63 176,40 ₸
- Бар
- Коды:844363
NXM(S) сериялы құйылған корпусты автоматты ажыратқыштар 16-дан 1600А-ға дейінгі номиналды токтар үшін номиналды кернеуі 690 В-қа дейінгі жиілігі 50/60 Гц айнымалы ток желілерінде жұмыс істеуге арналған.
Желілер мен электр жабдықтарын шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ қозғалтқышты сирек қосу және өшіру кезінде кернеудің төмендеуінен қорғауды қамтамасыз етіңіз.
МЕМСТ талаптарына сәйкес келеді.
Артықшылықтары
▶ Қосымша мүмкіндіктері бар корпус өлшемдерінің кең ауқымы.
Корпустың ең қолайлы өлшемін таңдау мүмкіндігі, өнімнің тиімділігін арттыру және
пайдалану шығындарын қысқарту.
▶ Қауіпсіз жұмысты қамтамасыз ететін қос оқшаулау.
Ажыратқыштардың күшейтілген оқшаулауы қосымша керек-жарақтарды орнатуды жеңілдетеді және оны жасайды
қауіпсіз, ажыратқыштарға техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
▶ Жаңа электронды ажыратқыштар және тізбекті сенімдірек қорғау.
Жаңа электрондық айырғыштардың параметрлер мен тапсырмаларды ыңғайлырақ реттеу мүмкіндігі бар
қорғаныс параметрлерінің дәлірек мәндері, олар желіде орын алған төтенше жағдайларды жақсырақ таниды.
▶ Қолданудың әмбебаптығы, төтенше жағдайларда тұрақты және сенімді жұмыс:
– жұмыс температурасы: -35-тен +70 °C-қа дейін;
– әртүрлі жағдайларда қолдануға жарамдылығы.
Пайдалану шарттары
▶ Пайдалану және сақтау температурасы: -40-тан +70 °C-қа дейін; 24 сағат ішінде орташа мән болмауы керек
+35 °C-тан жоғары; қоршаған ортаның температурасы -40-тан +70 °C-қа дейін болғанда, пайдаланушылар мыналарды ескеруі керек
пайдалану сипаттамаларын төмендету немесе температураның орнын толтыруды қамтамасыз ету.
▶ Теңіз деңгейінен биіктік: ≤ 2000 м.
▶ Ластану дәрежесі: 3.
▶ Қорғау дәрежесі: IP40.
▶ Ажыратқыштардың жұмыс орнында салыстырмалы ылғалдылық максимум 50%-дан аспауы керек.
+40 °С температурада, төмен температурада жоғары салыстырмалы ылғалдылыққа жол беріледі.
Мысалы, +20 °С температурада салыстырмалы ылғалдылық 90% құрауы мүмкін, арнайы қабылдау қажет
конденсаттың пайда болуын болдырмау шаралары.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток, А | 320 |
| Номиналды ажырату қабілеті, кА | 50 |
| Деректерді тасымалдау функциясы | Жоқ |
| Ағытпа түрі | Термомагниттік |
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды кернеу, В | 690 |
| Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В | 1000 |
| Көлемі | 400 |
| Қысқа тұйықталу ажыратқышының кідіріссіз іске қосылуын реттеу диапазоны, А | 3840…3840 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -35 ... +70 |
| Механикалық тозуға төзімділік, циклдар | 10000 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 8000 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 140x257x161 |
| Стандарттар | МЭК/KZ 60947.2 |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау құрылғысының баптау диапазоны | 320...320 |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP30 |
| Ажырату қабілетінің коды | S |
| Серия | NXM(S) |
| Қоршаған ортаның ластану дәрежесі | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 8000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 320 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 50000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 109 мм |
| Биіктігі | 257 мм |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 63 176,40 ₸

