Қуатты автоматты ажыратқыш NXM-630S/3Р 500A 50кА CHINT*

88 159,68 ₸
- Бар
- Коды:131374
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
NXM сериялы құйылған корпустағы автоматты ажыратқыштар АВР, ВРУ, ГРШ типті енгізу-тарату құрылғыларында қолданылады.
Құрылғы тізбекті шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
NXM өзінің әмбебаптығымен және сенімділігімен таң қалдырады
−35...+70 ˚C
сипаттамаларын нашарлатпай пайдалану температурасы
10 000 цикл
аппараттардағы түйіспелердің электрлік тозуға төзімділігі 250 А дейін
25-тен 70 кА-ға дейін
шекті ажырату қабілеті
7,5 х 13 х 8 см
аппараттарға арналған ШВГ өлшемі 125 А, 50 кА
Ажыратқышты кез келген қалыпта орналастыруға болады. Жүктемені тек LOAD қол қойған астыңғы жағынан қосуға рұқсат етіледі.
Стандартты жеткізу көлеміне монтаж тақтасына бекіту бұрандалары мен полюстер аралық қалқалар кіреді.
Техникалық сипаттамалар
| Электрлік сипаттамалары | ||
| Оқшаулау кернеуі Ui | 1000 Жылы | |
| Импульстік кернеуге төзімді Uimp | 12 шаршы метр | |
| Жұмыс кернеуі Ue, 50/60Гц кезінде | 400 В, 690 В АС | |
| Icu-ның шекті ажырату қабілеті | Айнымалы токта 230 | 75 қА |
| Айнымалы токта 400 | 50 ғА | |
| Айнымалы токта 500 | — | |
| Lcs жұмысының ажырату қабілеті | Айнымалы токта 230 | 50 ғА |
| Айнымалы токта 400 | 36 қА | |
| Айнымалы токта 500 | — | |
| Механикалық тозуға төзімділік | қызмет көрсетусіз | 10 000 цикл |
| қызмет көрсетумен | 20 000 цикл | |
| Электрлік тозуға төзімділік | Айнымалы токта 400 | 8 000 цикл |
| Ағытпа | |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Ir = In |
| Қысқа тұйықталудан лезде қорғау | Ii = In x 10, ±20% |
| Басқалар | |
| Пайдалану температурасы | −35...+70 °C |
| Салмақ | 5,3 келі |
| Ені | 140 мм |
| Биіктігі | 257 мм |
| Тереңдігі | 108,5 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 8000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 5.3 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 500 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 50000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Биіктігі | 237 мм |
| Ені | 140 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Номиналды ажырату тогы | 50 қА |
- Бағасы: 88 159,68 ₸

