Автоматты ажыратқыш NXM-1000S/3Р 1000A 50кА CHINT*

176 699,88 ₸
- Бар
- Коды:131377
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш АВР, ВРУ, ГРШ типті енгізу-тарату құрылғыларында қолданылады.
Құрылғы тізбекті шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
Ажыратқышты кез келген қалыпта орналастыруға болады.
Жүктемені тек LOAD қол қойған астыңғы жағынан қосуға рұқсат етіледі.
Артықшылықтары
−35...+70 ˚C
сипаттамаларын нашарлатпай пайдалану температурасы
10 000 цикл
аппараттардағы түйіспелердің электрлік тозуға төзімділігі 250 А дейін
25-тен 70 кА-ға дейін
шекті ажырату қабілеті
7,5 х 13 х 8 см
аппараттарға арналған ШВГ өлшемі 125 А, 50 кА
Сипаттамалары
| Электрлік сипаттамалары | ||
| Оқшаулау кернеуі Ui | 1000 Жылы | |
| Импульстік кернеуге төзімді Uimp | 12 шаршы метр | |
| Жұмыс кернеуі Ue, 50/60Гц кезінде | 400 В, 690 В АС | |
| Icu-ның шекті ажырату қабілеті | Айнымалы токта 230 | 75 қА |
| Айнымалы токта 400 | 50 ғА | |
| Айнымалы токта 500 | — | |
| Lcs жұмысының ажырату қабілеті | Айнымалы токта 230 | 50 ғА |
| Айнымалы токта 400 | 36 қА | |
| Айнымалы токта 500 | — | |
| Механикалық тозуға төзімділік | қызмет көрсетусіз | 5 000 цикл |
| қызмет көрсетумен | 10 000 цикл | |
| Электрлік тозуға төзімділік | Айнымалы токта 400 | 2 500 цикл |
| Ағытпа | |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Ir = In |
| Қысқа тұйықталудан лезде қорғау | Ii = In x 10, ±20% |
| Басқалар | |
| Пайдалану температурасы | −35...+70 °C |
| Салмақ | 8,75 келі |
| Ені | 210 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 118 мм |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 2500 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 1000 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 50000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 166 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 176 699,88 ₸

