Автоматты ажыратқыш NXM-1600S/3Р 1600A 50кА рег. раз.ТМ ИЕК

509 807,34 ₸
- Бар
- Коды:131378
NXM(S) сериялы құйылған корпусты автоматты ажыратқыш номиналды кернеуі 690 В және одан төмен, номиналды тогы 16-дан 1600 А-ға дейінгі жиілігі 50/60 Гц айнымалы ток тізбектерімен жұмыс істеуге арналған. Ол тізбектер мен электр жабдықтарын кернеудің шамадан тыс жүктелуінен, қысқа тұйықталудан немесе төмен кернеуден қорғауды, сондай-ақ қозғалтқыш сирек іске қосылғанда кернеудің шамадан тыс жүктелуінен, қысқа тұйықталудан немесе төмен кернеуден қорғауды қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
NXM(S) сериясы
Полюстер саны 3
Қорғау дәрежесі IP30
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм 210x370x247
Номиналды ток, Ал 1600
Номиналды оқшаулау кернеуі, В 1000
Шамадан тыс жүктемені босату қондырғысының диапазоны, ал 1600...1600
Көлемі 1600
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі 3
Номиналды ажырату қабілеті, кА 50
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар 5000
Термомагниттік айырғыштың түрі
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар 2500
МЭК/EN 60947.2 стандарттары
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -35 ... +70
Қысқа тұйықталу ажыратқышының кідіріссіз іске қосылуын реттеу диапазоны, Ал 19200...19200
Номиналды кернеу, В 690
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап 24 айдан аспайды
Ажыратқышты кез келген қалыпта орналастыруға болады.
Жүктемені тек LOAD қол қойылған төменгі жағынан қосуға рұқсат етіледі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 2500 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 5000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 1600 А |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 50000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 247 мм |
| Биіктігі | 370 мм |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 509 807,34 ₸

