Пластикалық корпус КПН 2/4 IP30 ақ IEK

1 122,66 ₸
- Бар
- Коды:MKP42-N-04-30-12
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрғын үй және кеңсе аумақтарында орнату үшін жиі ықшам электр дистрибьюторлары қажет. Заманауи дизайнымен және жеңілдетілген пішіндерімен ерекшеленетін KMPn сериялы қораптар кез келген интерьерге сәйкес келеді.
- Өздігінен сөнетін полимерлерден жасалған.
- Электр энергиясын ұрлаудан және байланыс тобына рұқсатсыз кіруден қорғау - қорапты пломбалауға болады.
- Оңай және жылдам монтаждау.
- Ені 18 мм-ге дейінгі автоматты ажыратқыштарды орнатуға жарамды.
- Ажыратылатын саңылаулар арқылы кабельдерді оңай енгізу.
- Қораптың ішіндегі автоматты ажыратқыштар кіріктірілген DIN рельсіне мықтап бекітіледі.
- Бір қатарға бірнеше қорапты орнату мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Қатарлар саны | 1 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Биіктігі | 146.0 мм |
| Ені | 96.0 мм |
| Тереңдігі | 83.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | II |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Пайдалану температурасы | -5...40 °C |
| Есікте құлыптың болуы | Жоқ |
| Саңылаулар саны | 6 |
| Кабельге арналған тесіктердің диаметрі | 6х21 (6х12) мм |
| Статикалық жүктеме | 4.4 Н |
| Стационарлық розеткаларды орнатуға арналған розеткалардың болуы | Жоқ |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 1 | 12 | 96 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | дана |
| Қаптама түрі | ҚАПТАМАСЫ ЖОҚ | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | КӨРСЕТІЛМЕГЕН | ТЫҒЫЗДЫҒЫ ТӨМЕН ПОЛИЭТИЛЕН (LDPE) | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056052619 | 4606056052770 | 4606056086676 |
| Брутто салмағы, кг | 0.127 | 1.524 | 12.192 |
| Көлемі, м^3 | 0.001433 | 0.01301 | 0.137568 |
| Ұзындығы, см | 8.3 | 8.3 | 85 |
| Ені, см | 9.3 | 43.3 | 45.6 |
| Биіктігі, см | 14.3 | 36.2 | 35.5 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Бұйымға | Стикерге | Қорапқа |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.13 кг |
| Ені | 96 мм |
| Тереңдігі | 83 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 146 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Модульдер саны | 4 |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 1 122,66 ₸

